Контакти

Віталій Філатов
Генеральний директор
Телефон: +380 4747 60771
Моб. телефон: +38 067 408 43 87
Факс: +38 04747 60770
Vitaliy.Filatov@vaderstad.com
 
 Адміністративний відділ  
 
 Відділ продажу  
Володимир Підвальний
Начальник відділу продажу
Західний регіон
Телефон: +380 4747 60771
Моб. телефон: +38 067 408 43 91
Факс: +380 4747 60770
Vladimir.Pidvalniy@vaderstad.com
Ігор Лобатенко
Менеджер з продажу
Центральний регіон
Телефон: +380 4747 60771
Моб. телефон: +38 067 408 43 92
Факс: +380 4747 60770
Igor.Lobatenko@vaderstad.com
Дмитро Трощинський
Менеджер з продажу
Південний регіон
Телефон: +38 04747 60771
Моб. телефон: +38 067 467 10 20
Факс: +3084747 6 07 70
dimitriy.troschinskiy@vaderstad.com

 

Володимир Свинаренко
Менеджер з продажу
Східний регіон
Телефон: +380 4747 60771
Моб. телефон: +38 067 404 39 52
Факс: +380 4747 60770
Vladimir.Svinarenko@vaderstad.com

 

 

 
Вадим Колісник
Менеджер з продажу
Східно-центральний регіон
Телефон: +38 04747 60771
Моб. телефон: +38 067 226 47 47
Факс: +38 04747 60770
vadym.kolisnyk@vaderstad.com

 

 Відділ сервісу  
Михайло Лановенко
Сервіс менеджер
Телефон: +380 4747 60771
Моб. телефон: +38 067 548 87 74
Факс: +38 04747 60770
Mykhailo.Lanovenko@vaderstad.com
Валерій Резнік
Сервісний Інженер
Східний регіон
Телефон: +380 4747 60771
Моб. телефон: +38 067 408 43 94
Факс: +38 04747 60770
Valeriy.Reznik@vaderstad.com
Максим Герасименко
Сервісний Інженер
Західний регіон
Телефон: +380 4747 60771
Моб. телефон: +38 067 219 18 58
Факс: +38 04747 60770
Maksym.Gerasymenko@vaderstad.com
Олександр Собецький
Сервісний інженер
Західний регіон
Телефон: +380 4747 60771
Моб. телефон: +38 067 430 32 84
Факс: +38 04747 60770
Oleksandr.sobezkiy@vaderstad.com
Олександр Билінський
Сервісний Інженер
Західний регіон
Телефон: +380 4747 60771
Моб. телефон: +38 067 658 77 15
Факс: +38 04747 60770
olexandr.bilinskij@vaderstad.com
 Агротехнічні поради  
Валерій Кремсал
Інженер з впровадження нових технологій
Телефон: 04747 60771;72;73;74
Моб. телефон: +38 067 238 16 36
Факс: 04747 60770
valerii.kremsal@vaderstad.com
 
 Відділ запасних частин  
Дмитро Паляруш
Менеджер ЗЕД та логістики
Телефон: +380 4747 60771
Моб. телефон: +38 067 408 43 88
Факс: +380 4747 60770
Dmytro.Paliarush@vaderstad.com
Олександр Мащенко
Менеджер з логістики
Телефон: +380 4747 60771
Моб. телефон: +38 067 430 32 83
Факс: +380 4747 60770
Oleksandr.Maschenko@vaderstad.com
Юрій Снопко
Менеджер з логістики
Телефон: 04747 60771;72;73;74
Моб. телефон: +38 067 658 77 23
Факс: 04747 60770
yuriy.snopko@vaderstad.com
Марина Чарушіна
Менеджер з логістики
Телефон: +38 04747 60771
Факс: +38 04747 60770
marina.charushina@vaderstad.com
 
 Агроцентр "Мартинівка"  
Віталій Гридинський
Директор агроцентру "Мартинівка"
Телефон: +380 413 19 62 48
Моб. телефон: +38 067 548 87 75
Vitaliy.Gridinskii@vaderstad.com
 
 Агроцентр "Харків"  
 
Роман Крішталь
Менеджер з логістики
Агроцентр "Харків"
62461
Харківська обл.,
смт Пісочин, вул. Крупської, 15
Телефон: (057) 376 54 68
Моб. телефон: +38 067 242 73 30
Факс: (057) 376 54 68
roman.kryshtal@vaderstad.com

 

 
Олексій Тимошенко
Начальник складу запасних частин
Агроцентр "Харків"
62461
Харківська обл.,
смт Пісочин, вул. Крупської, 15
Телефон: (057) 376 54 68
Моб. телефон: (067) 461 73 40
Факс: (057) 376 54 68
oleksiy.tymoshenko@vaderstad.com