Kontakt

Dyrektor Zarządzający

 
Piotr Osiński Piotr Osiński
Dyrektor Zarządzający
Tel. +48 61 291 22 15
Tel. kom: +48 603 695 606
Faks: +48 61 291 21 99
piotr.osinski@vaderstad.com
 

Administracja

Ksiegowość

Employee Marta Smierzchała
Asystentka Dyrektora
Tel. +48 61 291 22 15
Tel. kom: +48 609 027 200
Faks: +48 61 291 21 99
marta.smierzchala@vaderstad.com
Księgowość
Tel. +48 61 291 22 15
Tel. kom: +48 603 559 755
Faks: +48 61 291 21 99

Koordynator Sprzedaży

Marketing

Employee Karol Pściuk
Koordynator Sprzedaży
Tel. +48 61 291 22 15
Tel. kom: +48 609 027 201
Faks: +48 61 291 21 99
karol.psciuk@vaderstad.com
Employee picture Maciej Matuszewski
Marketing Manager
Tel. +48 61 291 22 15
Tel. kom: +48 691 856 809
maciej.matuszewski@vaderstad.com

Sprzedaż

 

Andrzej Opala employee Andrzej Opala
Kierownik Sprzedaży - Polska północno-zach
Region 1
Tel. kom: +48 605 446 702
andrzej.opala@vaderstad.com
Employee Dariusz Fedyniak
Kierownik Sprzedaży - Polska północno-wsch
Region 2
Tel. kom: +48 605 446 701
dariusz.fedyniak@vaderstad.com
Employee Maciej Kolesiński
Kierownik Sprzedaży - Polska południowo-zachodnia
Region 3
Tel. kom: +48 605 073 461
maciej.kolesinski@vaderstad.com

 

Krzysztof Kuśmierek
Kierownik Sprzedaży - Polska zachodnia-centralna
Region 4
Tel. kom: +48 691 856 808
krzysztof.kusmierek@vaderstad.com

 

Employee Jarosław Janasz
Przedstawiciel Handlowy - Polska południowo-wschodnia
Region 3
Tel. kom: +48 501 400 294
jaroslaw.janasz@vaderstad.com

 

 

Serwis

 
Mariusz Żebryk Mariusz Żebryk
Inżynier Serwisu
Region 1
Tel. kom: +48 609 139 389
mariusz.zebryk@vaderstad.com
Tomasz Wasilewski Tomasz Wasilewski
Inżynier Serwisu
Region 2
Tel. kom: +48 601 596 391
tomasz.wasilewski@vaderstad.com
Marcin Walaszczyk
Inżynier Serwisu
Region 3
Tel. kom: +48 605 414 313
marcin.walaszczyk@vaderstad.com

 

Employee Grzegorz Nawrot
Inżynier serwisu
Region 4
Tel. +48 61 291 22 15
Tel. kom: +48 609 139 388
Faks: +48 61 291 21 99
grzegorz.nawrot@vaderstad.com

 

Magazyn Części Zamiennych

 
Employee Filip Michałowski

Kierownik Magazynu Części Zamiennych

Tel. +48 61 291 22 31
Tel. kom: +48 691 856 958
filip.michalowski@vaderstad.com
Employee Tomasz Fliger
Specjalista ds. Sprzedaży Części
Tel. +48 61 291 22 31
Tel. kom: +48 601855 996
Faks: +48 61 291 21 83
tomasz.fliger@vaderstad.com